Пошук

Вінницький інститут конструювання одягу і підприємництва

 

Нічого зайвого - тільки орієнтація на успіх

Понад 20 років на освітянській ниві!

Ліцензований та акредитований Міністерством освіти і науки України (ліцензія АЕ №527700 від 23.12.2014 р. Лауреат IV, V, VI регіональних конкурсів "Бізнес еліта Поділля" в номінаціях "Якість", "Стабільність", "Інновація". Лауреат професійних конкурсів дизайнерів: "Феєрія краси", "Печерські каштани", "Стрункий глобус".

 

 

У 1992 році були створені навчально-виробниче підприємство «Інтеграл-М» та коледж конструювання одягу. На їх базі у 2004 році розпочав освітню діяльність Вінницький інститут конструювання одягу і підприємництва, який за час свого існування надав вищу освіту понад 2500 студентам.

 

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

В інституті професорсько-викладацьким складом та студентами проводиться цілеспря-мована науково-дослідна діяльність: розробка моделей спеціального та медичного одягу, класифікація одягу для школярів і студентів, участь у міжвузівських та міжнароднихі науково-практичних конференціях. Опубліковано велику кількість наукових робіт, у тому числі у фахових виданнях. Отримано патенти на винаходи і корисні моделі. Викладачі інституту є авторами підручників та навчально-методичних посібників за напрямами підготовки, у тому числі з грифом МОН України.

 

ДОЗВІЛЛЯ ТА СПОРТ

Ми можемо не тільки працювати, але і відпочивати. Студенти спільно проводять вільний час, відзначають свята, приймають участь у фестивалях, дизайнерських показах, кон-курсах модельєрів та дизайнерів: «Феєрія краси», «Печерські каштани», «Королева краси», «Стрункий силует», «Паралелі часу» та інші.

 

 

В інституті діють спортивні секції з мініфутболу та баскетболу, модельна агеція, студентський театр мод, салон краси, музична та фотостудія, гуртки за інтере-сами, команда КВК «Дівчата», зал спортивних тренажерів.

  

14.06.2016 21:14