Пошук

ВІКОП визнаний найкращим вищим приватним навчальним закладом в Україні

 

Автор статті: проректор з навчально-педагогічної роботи, Рой Є.В.

ВИЗНАНИЙ НАЙКРАЩИМ В УКРАЇНІ
ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ВІННИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ КОНСТРУЮВАННЯ ОДЯГУ І ПІДПРИЄМНИЦТВА»

Після закінчення школи виникають проблемні питання – ким бути, яку професію отримати, до якого вищого навчального закладу вступити. Дуже хочеться не помилитися в даному виборі, щоб життя стало успішним та було сповнене радістю та натхненням.
Ви зробите вірний крок, якщо прийдете вчитися до нас – у Вінницький інститут конструювання одягу та підприємництва (ВІКОП). В нашому закладі можна отримати кваліфікацію технолога-конструктора, модельєра швейних виробів, фінансиста, товарознавця та податківця. При інституті на освітянській ниві з 1998 р. працює коледж конструювання одягу. Інститут готує фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст за 6-ма спеціальностями на денній та заочній формах навчання для малого бізнесу, торгівлі, фінансових установ та банків, податкових органів, контрольно-ревізійних управлінь, підприємств легкої промисловості.

Особливістю навчання у ВІКОП є те, що за період навчання ви можете отримати ступеневу освіту відповідного фаху за різними спеціальностями з врученням дипломів:
– молодшого спеціаліста;
– бакалавра;
– спеціаліста.
Міністерством освіти і науки України інституту надана ліцензія та сертифікати на акредитацію на право впровадження освітньої діяльності за такими напрямами та спеціальностями: текстильна та легка промисловість, швейне виробництво та технологія виробів легкої промисловості, конструювання та технології швейних виробів.
У Вінницькій області наш інститут – єдиний вищий навчальний заклад, який готує спеціалістів даного напрямку.
Ще один затребуваний напрям – економіка і підприємництво. ВІКОП готує фахівців за такими спеціальностями: товарознавство і торговельне підприємництво, фінанси і кредит, оподаткування за спеціалізацією «адміністрування податків і платежів». Ще під час навчання студенти набувають навиків самостійного створення комерційних підприємств малого бізнесу. Позитивним прикладом є те, що у Вінниці та Вінницькій області випускниками за останні 3 роки створено понад 40 підприємств.

Хто ж повинен складатиме ЗНО, а хто – вступні екзамени?
Згідно з Правилами прийому до ВІКОП, у 2015 році, ЗНО потрібно складати випускникам, які мають повну середню освіту і вступають на навчання до вишів для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра або/та молодшого спеціаліста.
Вступні екзамени складають абітурієнти, які мають: диплом молодшого спеціаліста і вступають до ВІКОПу на бакалавра за спорідненим напрямом підготовки; диплом бакалавра (спеціаліста) і вступають до ВІКОПу на бакалавра за іншим напрямом; диплом бакалавра і вступають до ВІКОПу на спеціаліста за спорідненим напрямом підготовки.
У 2015 році, як і в попередні, можна вступити максимум до 5 вищих навчальних закладів і не більше ніж на 3 напрями підготовки в кожному з них. Тобто всього вступник може подати 15 заяв, на кожній із яких потрібно буде зазначити пріоритетність (1 – 15). Заява з пріоритетом 1 – спеціальність, на якій абітурієнт хоче навчатися найбільше. Пріоритетність, визначена вступником в заяві про участь у конкурсі, не може бути змінена протягом вступної кампанії.

Пропонуємо спеціальності у ВІКОП визначати за пріоритетом 1 або 2.
Дати освіту нашим студентам світового рівня є одним з найважливіших завдань. Про це дбає досвідчений, висококваліфікований колектив викладачів.
За останні роки ми істотно переглянули й модернізували навчальні плани та програми за зразками кращих вищих навчальних закладів, впровадили нові інформаційні технології навчання, неухильно вдосконалюємо структуру інституту. Ми щороку розширюємо спектр нових актуальних напрямів підготовки фахівців.
Як результат, з року в рік до нас невпинно збільшується потік абітурієнтів. Можна відмітити, що останнім часом на ринку праці зростає попит саме на наші спеціальності, в цьому можна пересвідчитись, зайшовши в Інтернеті на сайти, присвячені працевлаштуванню.

Для більш детальнішої інформації радимо:
• Зателефонувати до приймальної комісії ВІКОП, щодо вступної кампанії 2015, або переглянути інформацію на сайті;
• Завітати до нашого вищого навчального закладу на День відкритих дверей;
• Вірно розставити свої пріоритети при виборі напрямів підготовки та навчальних закладів, адже коригування в процесі вступної кампанії не проводитиметься.

Отже, ласкаво просимо приєднатися до нашої родини, всім бажаємо успішного складання іспитів, досягнення мети і всього найкращого!

АДРЕСА: м. Вінниця, проспект Космонавтів, 7, каб.№125, 

Тел.: 51-11-69, 46-69-83

E-mail: vikop@mail.ua 

 Web:  vikop.org.ua 

09.06.2016 16:48