Пошук

День Відкритих Дверей

Запрошуємо на День відкритих дверей

01 квітня 2017 року  в Інституті конструювання одягу і підприємництва проходитиме День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та їх батьків.

Запрошуємо цьогорічних вступників та їх рідних познайомитися з нашим навчальним закладом, дізнатися про освітні програми, які ми пропонуємо, та про умови навчання.

Гості інституту зможуть отримати відповіді на найбільш актуальні для них питання – з яких предметів потрібні результати ЗНО чи іспитів для вступу на обраний напрям, які документи слід надати приймальній комісії, які форми навчання передбачені, що вивчатимуть майбутні фахівці з економіки, оподаткування, легкої промисловості і де вони зможуть реалізувати себе після закінчення навчального закладу та ін. 

Для тих, хто ще не визначився з   напрямом підготовки, співробітники інституту проведуть профорієнтаційні консультації.

Вступники матимуть змогу поспілкуватися з керівництвом інституту, його факультетів та інших підрозділів, переглянути покази колекцій одягу найкращих студентів технологічного факультету. 

Кожен, хто завітає до інституту, отримає подарунки – профорієнтаційні матеріали і диски з профорієнтаційними відеороликами. 

Детальніша інформація за телефонами:

(0432) 46-69-83, 51-11-69, 

e-mail: vikop@mail.ua.

http://vikop.org.ua

Наша адреса: 21021, м. Вінниця, пр. Космонавтів, 7
(зупинка тролейбуса -  „Проспект космонавтів”, трамваю -  „Лісопарк”).

Початок заходу:  11.00.
Реєстрація: 10.30-11.00.

28.03.2017 19:44