Пошук

Керівництво інституту

 

Ректор

 

МІЗРАХ АРКАДІЙ АНАНІЙОВИЧ 

 

Професор, кандидат педагогічних наук

 

 

 

Професор кафедри фундаментальних і гуманітарних дисциплін, кандидат педагогічних наук.

Педагогічний стаж – 35 років.

ОСВІТА

У 1971 р. закінчив Київський ордена Леніна політехнічний інститут за спеціальністю технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти. В 1986 отримав другу вищу освіту у Вінницькому державному педагогічному інституті ім. М. Островського за спеціальністю «Загальнотехнічні дисципліни і праця».

ДОСВІД ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

В 1992 р. Мізраху А.А присуджений науковий ступінь кандидата педагогічних наук на основі захисту кандидатської дисертації «Формування техніко-конструкторських знань та вмінь учнів». В 1995 р. йому присвоєно вчене звання доцента кафедри методики трудового навчання, а в 2007 р. – професора кафедри гуманітарних дисциплін.

ВІДЗНАКИ ТА НАГОРОДИ

Має звання «Відмінник народної освіти», «Вчитель-методист», нагороджений медаллю Антона Макаренка. Мізрах А.А. постійно приймає участь у всеукраїнський та міжнародних науково-практичних конференціях. Є автором більше ніж 40 наукових праць, має 4 патенти на корисну модель.

Викладає дисципліни: основи креслення, інженерна графіка.

 

      Проректор з навчально-педадогічної роботи

        Білецька Наталія Вікторівна 

          Доцент, кандидат економічних наук                       

  У 2006 році закінчила магістратуру Вінницького торговельно-економічного інституту Київського торговельно-економічного університету за спеціальністю «Облік і аудит»Захистила кандидатську дисертацію в Центральній спілці споживчих товариств України Львівська комерційна академія за спеціальністю 08.00.03 "Економіка та управління національним господарством" на тему «Організаційно-економічні засади деравного регулювання аграрної сфери економіки України». Автор понад 50 наукових та науково-методичних праць. Напрямок наукових досліджень: «Державна фінансова політика у сфері малого підприємництва».

 

Завідувач навчальної частини

Кондратьєва Людмила Володимирівна – викладач кафедри технології і конструювання швейних виробів, має другу кваліфікаційну категорію. Педагогічний стаж – 5 років. У 2010 році закінчила Вінницький інститут конструювання одягу і підприємництва за спеціальністю «Швейні вироби». Разом зі студентами розробляла колекції одягу, серед яких і колекції одягу «Золото Венеції», "Морьський коктейль", які були представлені у міському конкурсі «Феєрія краси» у Палаці дітей та юнацтва м. Вінниці, та приймали участь у показах на "Вінницькому подіумі". Кондратьєва Л.В. є автором близько 10 науково-методичних праць, має 2 патенти на корисну модель. Викладає дисципліни: технологія швейних виробів, основи проектування виробів.

       


 

09.06.2016 21:50